Door Van-Nhi | December 5, 2013
"Het is een uniek boek en gaf me een ander beeld van de Tweede Wereldoorlog, vanuit het perspectief van een kunstenaar."
Sharon, 22, student geneeskunde, Amsterdam
Lees Gisele nu
Wil je dit boek bestellen? Doe dat via de links hieronder svp.
Je steunt ons met de commissie, en het kost je niks extra.
Bestel dit boek nu bij BOL.COM. Of bij LIBRIS, STORYTEL, AKO, BOOKSPOT of eBOOK.nl. Of haal het bij je favoriete boekhandel.
Waar gaat Gisele over?
Een epische oorlogsroman en een op ware feiten gebaseerde liefdesgeschiedenis van drie mensen – de getalenteerde glazenierster Gisèle d’Ailly van Waterschoot van der Gracht, dichter Adriaan Roland Holst (‘Jany’ voor intimi) en de ambitieuze actrice Mies Peters – verbonden door hun hartstocht voor het theater, de beeldende kunst en de poëzie. De oorlog dwingt uiteindelijk iedereen om de keuze te maken tussen buigen of barsten, goed en fout, haat en liefde. Te midden van alle vernietiging, honger en geweld is de kunst de enige manier om te overleven.Plaats deze video op je eigen site
Wil je dat meer mensen dit boek lezen? Je kunt deze video eenvoudig op jouw website plaatsen. Hoe? En mag dat?