Tammo, Paul en Wouter over IV – Arjen Lubach


Door Vera | March 15, 2017

"Elke pagina sla je om met spanning en dat vind ik het vette aan elk boek van Arjen Lubach."

Tammo, Paul, Wouter, 16, scholier,

Bestel dit boek nu

book-mgreyJe steunt ons met de commissie en het kost je niks extra.
Bestel dit boek nu bij Bol.com, Eci.nl of andere (online) boekwinkels >

Plaats deze video op je eigen site

sharethis-mgreyWil je dat meer mensen dit boek lezen? Je kunt deze video eenvoudig embedden in je eigen website. Een video plaatsen doe je zo >

Voeg deze video toe aan je favorieten

star-mgreyBewaar je favoriete boekentip video’s voor later.
FavoriteLoadingAdd to favoritesFavorieten overzicht

Samenvatting van IV

pencil-mgreyIV (Vier) van Arjen Lubach is een thriller voor de liefhebbers van Dan Brown en Tomas Ross. De vader van Elsa is hoogleraar middeleeuwse schriftcultuur. Hij is op het spoor van de ontrafeling van een groot staatsgeheim als hij wordt vermoord. Elsa besluit door te gaan waar haar vader is gebleven en krijgt de politie en de moordenaars achter zich aan. Met de thriller IV (Vier) won Arjen Lubach de Crimezone Debuutprijs en werd hij genomineerd voor de Gouden Strop. Arjen Lubach is schrijver en tv-, radio- en theatermaker. Voor Magnus heeft hij de publieksprijs van de Dioraphte Jongerenliteratuur Prijs gewonnen. IV (Vier) is zijn eerste thriller.

De gepensioneerde professor Marcus Ruys, specialist middeleeuwse handschriften, wordt vermoord. Zijn dochter Elsa, op vakantie in Zuid-Frankrijk, krijgt hierover een telefoontje en gaat snel terug naar Nederland. Op Schiphol wordt ze opgewacht door de politie, maar al snel voelt ze dat er iets niet klopt. Ze ontkomt aan haar begeleiders en gaat op onderzoek uit. Op de huid gezeten door de zogenaamde en de echte politie volgt ze de aanwijzingen op die haar vader heeft achtergelaten en vermoedt dat het draait om een oud handschrift.

Vergelijkbare video’s

video-multi-mgreyAlle video’s van en over: Arjen Lubach, IV, Paul, Podium, Tammo, Wouter

Details

view-details-mgreyOriginele titel: IV
Uitgever(s): Podium
ISBN(‘s): 9789057598180
Voor het eerst gepubliceerd in: 2013

Aanbevolen video’s


Steun ons

Bestellen

Bestel dit boek nu bij een van deze online boekwinkels:

BOL.COMECI.NL | AKO | AMAZON.COM | BRUNA LIBRISPLANTAGE | MEER ONLINE BOEKWINKELS…
Of zoek een boekhandel bij jou in de buurt op deze handige kaart.


Plaats deze video op je eigen site

Wil je dat meer mensen dit boek lezen?Op dit werk is een Creative Commons Licentie van toepassing. Je kunt deze video eenvoudig op jouw website plaatsen. Hoe? En mag dat?

Plak (embed) deze youtube video in je eigen website
Plak deze code in je eigen website:
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/CODE?rel=0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

N.B. Vervang ‘CODE’ door deze Youtube code: BsaQi2u3o4k
De afmeting van de video is dan 640×360 pixels.

Meer embed opties: